"KAPELA Z TARGÓWKA" ZAPRASZA NA SWÓJ KONCERT JUBILEUSZOWY w Domu Kultury "ŚWIT"

MOK Marki MOK

 27 października 2014    17:14

piątek, 07.11.2014, godzina 19:00

NIEZWYKŁY KONCERT JUBILEUSZOWY "KAPELA Z TARGÓWKA MA 25 LAT!". Goście specjalni:  KATARZYNA PAKOSIŃSKA, MICHAŁ FOGG oraz SZYMON KUSAREK. Dom Kultury "ŚWIT", Warszawa ul. Wysockiego 11 (dzielnica Bródno).  Początek koncertu godz. 19.00. Rezerwacja biletów 20 zł (ulgowe!) w sekretariacie Mareckiego Ośrodka Kultury. Dojazd we własnym zakresie.

Skład zespołu:

  • PAWEŁ PASZTALENIEC - banyo, klarnet, vocal

  • DARIUSZ PASZTALENIEC - akordeon, vocal

  • AGNIESZKA WOJAKOWSKA - skrzypce, vocal

  • JAN ROSŁON - gitara akustyczna, vocal

  • WIESŁAW LEŚNIEWSKI - akordeon, vocal

  • PAWEŁ HARASIM - kontrabas, vocal


Kapela z Targówka ma 25 lat!  Ich specjalność to szlagiery warszawskie, w tym największego barda powojennej Warszawy, Stanisława Grzesiuka. Przeboje takie jak "U cioci na imieninach", "Bal na Gnojnej", czy "Zimny drań" odżywają na nowo w świadomości - nie tylko Warszawiaków - dzięki ich nowym ciekawym aranżacjom. Z wyczuciem i właściwym sobie wdziękiem oczarowują swoich słuchaczy podczas koncertów sięgając po repertuar retro z lat 20-tych i 30-tych ubiegłego stulecia. Szczególnie upodobali sobie przeboje takich autorów, jak Jerzy Petersburski i Andrzej Włast. Koncertowali we Włoszech, Lwowie i Wilnie, są mile widziani we wszystkich zakątkach Polski, ale na swój dom wybrali warszawski Targówek. Z okazji 20-lecia kapela zaprasza na niezwykły koncert podsumowujący ich bogaty dorobek. Goście specjalni: Katarzyna Pakosińska, Michał Fogg oraz Szymon Kusarek.

Galeria

zdjecie: 69383
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry