UKS "SANCHIN" NA SEMINARIUM GOJU RYU KARATE DO W LONDYNIE

Piotr Wysocki UKSSanchin

 28 października 2014    07:26

W dniach 17 - 19 października 2014 r. w Londynie odbyło się doroczne Seminarium Szkoleniowe Goju Ryu Karate Do Seiwa Kai. Gościem specjalnym organizatorów był Hanshi Seiichi Fujiwara - 8 Dan z Japonii. Oprócz niego zajęcia prowadzili: Kyoshi Teruo Takahashi - 8 Dan, Kyoshi Leo Lipinski - 8 Dan, Kyoshi Paul Coleman - 7 Dan, Kyoshi Rastislav Mraz - 7 Dan i inni czołowi instruktorzy europejscy. Tematem przewodnim zajęć były kombinacje do Goju Kumite z wykorzystaniem technik otwartej dłoni. Wielogodzinne treningi zaowocowały ogromem "wchłoniętej" wiedzy - teraz pozostaje tylko ją doskonalić.

Kata Sanchin i Tensho to baza Karate Do Goju Ryu, im poświęcono osobny trening w czasie zajęć, zwracając uwagę na oddychanie i napięcie mięśniowe. Oprócz wyżej wymienionych form przećwiczono Kata do Seisan włącznie.

Seminarium było okazję do wymiany doświadczeń oraz spotkania się z zawodnikami z Anglii, Japonii, Niemiec, Słowacji, Węgier, Belgii, Szwajcarii, Lichtensteinu, Rosji, Portugalii i Włoch.

Na zakończenie zgrupowania piszący te słowa zaprosił Hanshi Seiichi Fujiwara - 8 Dan do Polski. Seminarium z naszym Mistrzem zostało zaplanowane na termin 29 - 31 maja 2015 r. w MARKACH ! Czekamy z niecierpliwością!

Sekretarz UKS "SANCHIN"

Piotr Wysocki

Galeria

zdjecie: 69417
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry