Rajd Katyński we wspomnieniach. Prelekcja.

START:    5 listopada 2014

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 30 października 2014    13:56

[gallery]

Dariusz Chmielewski -mieszkaniec naszego miasta, uczestnik tegorocznego XIV Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Katyńskiego zaprasza Państwa serdecznie na prelekcję pt. "Rajd Katyński we wspomnieniach". W programie m.in.: opowieści o Rajdzie i podróży, multimedialny pokaz zdjęć oraz prezentacja przywiezionych pamiątek.

Spotkanie odbędzie się 5 listopada 2014 r. w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Okólnej 14 w Markach o godz. 15.30. (świetlica szkolna). Zaprezentowany zostanie również motor, na którym Dariusz Chmielewski pokonał ponad 8 tysięczną trasę i odwiedził 10 państw.


Serdecznie zapraszamy na prelekcję, a szczególnie młodzież szkolną.
Dariusz Chmielewski jest członkiem Stowarzyszenia MARKI-PUSTELNIK-STRUGA.
 

Galeria

zdjecie: 69440
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry