OTWARCIE CENTRUM INTEGRACJI SPOŁECZNEJ

Dorota Radczuk-Gutkowska OtwarteSerce

 31 października 2014    09:52

17 października br. Fundacja Otwarte Serce oficjalnie otworzyła Centrum Integracji Społecznej przy ul. Spokojnej 9 w Markach. W uroczystości wziął udział Burmistrz Miasta Marki Janusz Werczyński, Naczelnik Wydziału Organizacyjnego Ewa Motyczyńska oraz proboszcz parafii NMP Matki Kościoła ks. Dariusz Gugała.
Ksiądz proboszcz poświęcił pomieszczenia oraz wykonane dzieła z przesłaniem owocnej pracy na przyszłość. Wszyscy pochwalają inicjatywę CIS-u. Jego uczestnicy biorą udział w dwóch warsztatach: krawiectwo?rękodzieło oraz w warsztacie szewskim. CIS daje szanse uczestnikom na doskonalenie zawodowe, a w efekcie końcowym powrót na rynek pracy.
Podczas warsztatu krawiectwa?rękodzieła powstają przydatne rzeczy takie jak: torby, poduszki, kosmetyczki, które są praktyczne i bardzo atrakcyjne. W warsztacie szewskim uczestnicy zajmują się renowacją markowego obuwia między innymi takich marek jak: Lacoste, Tommy Hilfiger, Adidias, Nike, Cat, Puma.
Wszystkie produkty można obejrzeć w placówce CIS-u na ul. Spokojnej 9, na facebooku oraz w Centrum Rozwoju Osoby ?Otwarte Serce? na ul. Lipowej 2F.

Galeria

zdjecie: 69562

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry