Rajd katyński we wspomnieniach. Fotorelacja.

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 6 listopada 2014    09:22

5 listopada 2014 r. w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Okólnej w Markach odbyła się prelekcja na temat tegorocznego XIV Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Katyńskiego. Prelekcję poprowadził Dariusz Chmielewski -uczestnik Rajdu.

Prelekcja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Było to pierwsze spotkanie, które cyklicznie będzie powtarzane na terenie mareckich szkół. Celem prelekcji było nie tylko zapoznanie zebranych z przebiegiem trasy tegorocznego Rajdu, ale przede wszystkim, poprzez opowiadanie o historii naszego kraju i miasta, rozbudzanie postaw patriotycznych, szczególnie wśród naszych, mareckich dzieci.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji. O następnym spotkaniu poinformujemy w oddzielnej informacji.

Galeria

zdjecie: 69902
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 8
fot. 9
fot. 10
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry