Spotkanie z wojewodą Jackiem Kozłowskim

Arkadiusz Werelich POMarki

 6 listopada 2014    16:18

Podczas wczorajszego spotkania z wojewodą Jackiem Kozłowskim, które miało miejsce w Markach, w pałacyku braci Briggsów padły istotne dla mieszkańców naszego miasta informacje:

- prace nad realizacją obwodnicy Marek postępują bez zagrożeń, a ich koniec, który będzie jednocześnie oddaniem trasy do użytkowania ma nastąpić w lipcu 2017 roku,

- montaż urządzenia rejestrującego wjazd na czerwonym świetle, który dotyczy skrzyżowania Piłsudskiego/Małachowskiego/Wspólna nastąpi w najb...liższym czasie. Został już bowiem rozstrzygnięty przetarg, w wyniku którego wyłoniono wykonawcę.


Wojewodzie dziękuję za ciepłe słowa, podkreślające moją dotychczasową działalność samorządową na rzecz Marek. Nie ukrywam, że ja również bardzo sobie cenię tę współpracę, którą określam jako bardzo dobrą. Cieszę się, że wyniku tej współpracy uda się zdecydowanie poprawić bezpieczeństwo na wspomnianym skrzyżowaniu, co jest niesamowicie ważne dla Mieszkańców Marek.

Ciekawostką niech będzie fakt, że do 2020 roku zakres inwestycji drogowych na Mazowszu sięgnie kwoty 17 mld zł i będzie to połowa całego budżetu, który przewiduje tego typu inwestycje w kraju. To obrazuje jak zmieni się Mazowsze, powiat oraz Marki w nadchodzących sześciu latach.

 

  


Galeria

zdjecie: 69954
fot. 2
fot. 3
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry