Służymy ludziom, nie partiom!

Mikołaj Szczepanowski Wybory

 10 listopada 2014    21:30

Drodzy Sąsiedzi!

Gdy rozpoczynałem pracę w samorządzie, w Markach nie było wodociągu i kanalizacji. Wielu osobom realizacja tych projektów wydawała się wówczas niemożliwa. My podjęliśmy rękawicę.

Budowa wodociągu była trudnym testem. Jednak to budowa sieci kanalizacyjnej była największym wyzwaniem w historii naszego miasta i największym tego typu przedsięwzięciem na Mazowszu. Wiedzieliśmy, że robimy coś niezwykle ważnego dla Marek.

Nie brakowało trudnych chwil, ale dzięki wsparciu mieszkańców naszego miasta wyszliśmy z nich zwycięsko. Z każdym krokiem nabieraliśmy sił, umiejętności i doświadczenia. Pozyskaliśmy blisko 100 milionów złotych z programów unijnych i rządowych. Bez tych pieniędzy wybudowanie kanalizacji nie byłoby możliwe. W rezultacie osiągnęliśmy wielki sukces.

Nie możemy jednak skupiać się na przeszłości. Budowa kanalizacji to już historia. Nadszedł czas nowych wyzwań. Nadszedł czas budowy dróg!

Zbudowaliśmy wodociąg. Zbudowaliśmy kanalizację. Teraz zbudujemy drogi.

Do tego przedsięwzięcia przygotowujemy się już od dawna. Opracowaliśmy koncepcję budowy ulic z chodnikami, odwodnieniem i oświetleniem. Wybudowanie nowych i zmodernizowanie starych mareckich dróg będzie kosztowało blisko pół miliarda złotych. To ogromna kwota. Niektórzy znowu uważają, że jej zdobycie jest niemożliwe.

Dla nas 100 milionów złotych pozyskanych w poprzednich latach, to 100 milionów dowodów na to, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Pozyskując unijne oraz rządowe pieniądze zdobyłem doświadczenie i umiejętności niezbędne do realizacji kolejnych inwestycji.

100 milionów złotych pozyskanych dla Marek, to 100% gwarancji, że potrafię zdobyć kolejne pieniądze na drogi, edukację i inne potrzebne inwestycje.

To #PEWNOŚĆ, której Marki potrzebują!

Janusz Werczyński

MATERIAŁY WYBORCZE KW MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWASpot wyborczy:


Kandydaci Wspólnoty Samorządowej do Rady Miasta:

Elżbieta Brzozowska okręg nr 5Marek Szczepanowski okręg nr 12Kandydaci Wspólnoty Samorządowej do Rady Powiatu Wołomińskiego:

1. Adam KOPCZYŃSKI2. Małgorzata ROMAŃCZYK<


3. Renata Ewa SOBCZAK4. Jolanta Teresa KRYSKA5. Kazimierz Józef BUTLER6. Janusz WERCZYŃSKI


6.

Galeria

zdjecie: 70115
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 21
fot. 22
fot. 23
fot. 24
fot. 25
fot. 26
fot. 27
fot. 28
fot. 29
fot. 30
fot. 31
fot. 32
fot. 33
fot. 34
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry