Podziękowanie. Tomasz Paciorek.

Tomasz Paciorek Wybory StowarzyszenieMPS

 18 listopada 2014    21:54

Szanowni Państwo ! Wybory samorządowe już za nami. Chciałbym serdecznie podziękować wyborcom, którzy w okręgu nr 18 (dotyczy ulic: Aleja Piłsudskiego strona nieparzysta nr 79 - 101 od rzeki Długiej do ul. Słonecznej, ul. Bandurskiego, ul. Bolesława Chrobrego, ul. Hoovera, ul. Okólna strona parzysta nr 16 - 28A, strona nieparzysta nr 25C - 41 od rzeki Długiej do ul. Promiennej, ul. Rejtana, ul. Ustronie) zaufali mi i oddali na mnie swój głos.

Jestem przekonany, że tak wysokie poparcie jakie od Państwa otrzymałem (174 głosy) jeszcze bardziej zmotywuje mnie do aktywnego i skutecznego działania na rzecz mieszkańców naszego okręgu i naszego miasta. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za poparcie i zaufanie.

Galeria

zdjecie: 70378
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry