Podziękowanie. Zbigniew Paciorek.

Tomasz Paciorek Wybory StowarzyszenieMPS

 18 listopada 2014    22:49

Szanowni Państwo, Drodzy Wyborcy z okręgu nr 5 zawierającego się pomiędzy ulicami Fabryczną i płk. Leopolda Lisa Kuli. Dziękuję Wam bardzo serdecznie za poparcie i zaufanie jakim mnie obdarzyliście oddając na mnie swój głos w wyborach samorządowych w dniu 16.11.2014 r. Dołożę wszelkich starań, aby zrealizować złożone Państwu obietnice wyborcze.

Jednocześnie bardzo dziękuję za oddane na mnie głosy w wyborach na burmistrza miasta oraz na wszystkich kandydatów startujących w wyborach z KWW MARKI-PUSTELNIK-STRUGA.

Serdecznie pozdrawiam Zbigniew Paciorek

Galeria

zdjecie: 70387
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry