Oficjalne wyniki wyborów Burmistrza Miasta Marki

Krzysztof Bychowski Wybory

 19 listopada 2014    23:19










kandydatgłosów%
WERCZYŃSKI Janusz289728,9%
ORYCH Jacek235223,5%
MATUSIAK Sylwia171117,1%
PIOTROWSKI Marcin109310,9%
PACIOREK Zbigniew102110,2%
WERELICH Arkadiusz9409,4%
razem10014100,0%

Galeria

zdjecie: 70456
zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej siętworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry