Oficjalne wyniki wyborów do Rady Miasta Marki

Krzysztof Bychowski Wybory

 20 listopada 2014    01:05

Okręg Nr 1











kandydatkomitetgłosów%
1. BARTOSIK Radosław WładysławKW Prawo i Sprawiedliwość4820,7%
2. ŁUKASIAK JacekKW Platforma Obywatelska RP3213,8%
3. MICHALSKA BarbaraKWW Marki-Pustelnik-Struga3816,4%
4. KOŁBUK ElżbietaKWW Marecka Alternatywa-Twój Głos!83,4%
5. MATEUSZCZYK SławomirKW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze198,2%
6. BŁĘDOWSKI Tomasz JózefKW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa8737,5%
232100,0%

Okręg Nr 2











kandydatkomitetgłosów%
1. PACIOREK TomaszKW Prawo i Sprawiedliwość6719,1%
2. MANISTA Marzena DorotaKW Platforma Obywatelska RP267,4%
3. ROSA AnnaKWW Marki-Pustelnik-Struga102,9%
4. KARANDYS MariuszKWW Marecka Alternatywa-Twój Głos!7020,0%
5. JAROCH Michał WładysławKW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze9126,0%
6. SOBOLEWSKI Mariusz PawełKW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa8624,6%
350100,0%

Okręg Nr 3










kandydatkomitetgłosów%
1. TYLIŃSKI Paweł AugustKW Prawo i Sprawiedliwość6515,9%
2. GENDEK PawełKWW Marki-Pustelnik-Struga235,6%
3. SZOZDA-RĘBALSKA Marta PaulinaKWW Marecka Alternatywa-Twój Głos!4912,0%
4. DĄBROWSKA AnnaKW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze11728,7%
5. STEFANIAK DanutaKW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa15437,7%
408100,0%

Okręg Nr 4











kandydatkomitetgłosów%
1. DEMPNIAK Grażyna MariaKW Prawo i Sprawiedliwość9019,8%
2. BIAŁEK EmilKW Platforma Obywatelska RP4910,8%
3. MAŃK Marek HenrykKWW Marki-Pustelnik-Struga4710,3%
4. JAŹDZIK Jarosław MaciejKWW Marecka Alternatywa-Twój Głos!7616,7%
5. JAWOREK AgnieszkaKW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze4810,5%
6. PRZYBYSZ PIWKO Maria ElżbietaKW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa14531,9%
455100,0%

Okręg Nr 5











kandydatkomitetgłosów%
1. URBANIAK Piotr AndrzejKW Prawo i Sprawiedliwość7814,4%
2. OLESZCZUK Sylwia BeataKW Platforma Obywatelska RP458,3%
3. PACIOREK ZbigniewKWW Marki-Pustelnik-Struga17131,7%
4. MATACZYŃSKA Dagmara EwaKWW Marecka Alternatywa-Twój Głos!275,0%
5. NOWAK MarcinKW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze499,1%
6. BRZOZOWSKA Elżbieta AgnieszkaKW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa17031,5%
540100%

Okręg Nr 6












kandydatkomitetgłosów%
1. SULMIŃSKA MartaKW Prawo i Sprawiedliwość12718,8%
2. WERELICH Marcin PiotrKW Platforma Obywatelska RP568,3%
3. SIEROSZEWSKA Bogusława AnnaKWW Marki-Pustelnik-Struga11216,6%
4. SZAFRAŃSKI RobertKWW Marecka Alternatywa-Twój Głos!14922,1%
5. PISARSKI NorbertKW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze9714,4%
6. PACEWICZ Patryk 32KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa10515,6%
7. GOŁASZEWSKI JacekKWW LEPSZE MARKI 2018284,2%
674100,0%

Okręg Nr 7










kandydatkomitetgłosów%
1. RADCZUK-GUTKOWSKA Dorota HelenaKW Prawo i Sprawiedliwość7411,2%
2. CZEPURKO Dariusz WłodzimierzKW Platforma Obywatelska RP7010,6%
3. LUŻYŃSKA AgnieszkaKWW Marecka Alternatywa-Twój Głos!21332,4%
4. WALIGÓRSKI TomaszKW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze13420,4%
5. PACUSZKA DamianKW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa16725,4%
658100,0%

Okręg Nr 8











kandydatkomitetgłosów%
1. BORKOWSKI KonradKW Prawo i Sprawiedliwość7111,5%
2. KAPA JanKW Platforma Obywatelska RP345,5%
3. KRZEMIŃSKI ŁukaszKWW Marki-Pustelnik-Struga203,2%
4. PIOTROWSKI MarcinKWW Marecka Alternatywa-Twój Głos!11718,9%
5. ORYCH JacekKW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze25641,3%
6. SKIBIŃSKI ZenonKW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa12219,7%
620100,0%

Okręg Nr 9











kandydatkomitetgłosów%
1. LECH Daniela KrystynaKW Prawo i Sprawiedliwość6221,2%
2. PISARSKI Radosław PiotrKW Platforma Obywatelska RP4415,1%
3. BRZEZIŃSKA IzabelaKWW Marki-Pustelnik-Struga289,6%
4. JEZIORSKI Marek KrzysztofKWW Marecka Alternatywa-Twój Głos!72,4%
5. STOSIO Marlena ZofiaKW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze8629,5%
6. KRAIŃSKA Jadwiga MariannaKW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa6522,3%
292100,0%

Okręg Nr 10









kandydatkomitetgłosów%
1. PASYMOWSKI Michał PiotrKW Prawo i Sprawiedliwość12725,8%
2. HĄCEL MirosławKWW Marki-Pustelnik-Struga7615,4%
3. KLIMEK DanielKW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze7815,9%
4. PASZKIEWICZ Urszula AnnaKW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa21142,9%
492100,0%

Okręg Nr 11











kandydatkomitetgłosów%
1. SIENKIEWICZ TadeuszKW Prawo i Sprawiedliwość11421,7%
2. KALINOWSKA Bożena IwonaKW Platforma Obywatelska RP5811,0%
3. BORYCZKO Dariusz ArturKWW Marki-Pustelnik-Struga7013,3%
4. KWIATKOWSKA Elżbieta KrystynaKWW Marecka Alternatywa-Twój Głos!519,7%
5. PIETRUCHA Dariusz SylwesterKW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze14427,4%
6. LASKOWSKI Wojciech StanisławKW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa8916,9%
526100,0%

Okręg Nr 12











kandydatkomitetgłosów%
1. KUPŚĆ WojciechKW Prawo i Sprawiedliwość7214,9%
2. TRZASKOWSKI Wojciech JacekKW Platforma Obywatelska RP5411,2%
3. RYTEL-ANDRIANIK Artur Stanisław 36KWW Marki-Pustelnik-Struga8718,0%
4. RYBCZYŃSKI Konrad JarosławKWW Marecka Alternatywa-Twój Głos!122,5%
5. HAŁASA Katarzyna AnnaKW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze7114,7%
6. SZCZEPANOWSKI MarekKW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa18738,7%
483100,0%

Okręg Nr 13










kandydatkomitetgłosów%
1. ROSTEK Andrzej JanKW Prawo i Sprawiedliwość14333,3%
2. ZAWADZKI Andrzej BogdanKWW Marki-Pustelnik-Struga6916,0%
3. SKIBIŃSKI MateuszKWW Marecka Alternatywa-Twój Głos!4811,2%
4. LIS Przemysław PiotrKW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze7517,4%
5. SZCZEPANOWSKI MikołajKW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa9522,1%
430100,0%

Okręg Nr 14










kandydatkomitetgłosów%
1. MALINOWSKA UrszulaKW Prawo i Sprawiedliwość10125,5%
2. NADOLSKI Andrzej JanKW Platforma Obywatelska RP8922,5%
3. FABISZEWSKI Mirosław KazimierzKWW Marecka Alternatywa-Twój Głos!5313,4%
4. OSTASZ SzczepanKW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze4411,1%
5. ADAMCZYK Paweł MarcinKW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa10927,5%
396100,0%

Okręg Nr 15










kandydatkomitetgłosów%
1. DEC Radosław KamilKW Prawo i Sprawiedliwość18841,7%
2. KRÓL Konrad ŁukaszKW Platforma Obywatelska RP5913,1%
3. JASIŃSKA KOT Zofia MariaKWW Marecka Alternatywa-Twój Głos!5612,4%
4. KACZMARCZYK Emilia KatarzynaKW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze10924,2%
5. KUCZKOWSKI Adam KazimierzKW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa398,6%
451100,0%

Okręg Nr 16











kandydatkomitetgłosów%
1. KUREK DanielKW Prawo i Sprawiedliwość12128,2%
2. SOKOŁOWSKA-ŻUK Joanna BogumiłaKW Platforma Obywatelska RP5613,1%
3. DOMIŃCZAK Mariusz PiotrKWW Marki-Pustelnik-Struga286,5%
4. JÓZEFORSKA Dorota ElżbietaKWW Marecka Alternatywa-Twój Głos!204,7%
5. DĄBROWSKI MarcinKW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze11827,5%
6. DOMASZCZYŃSKI JacekKW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa8620,0%
429100,0%

Okręg Nr 17










kandydatkomitetgłosów%
1. WOŹNIAK AnnaKW Prawo i Sprawiedliwość9320,9%
2. BOCZOŃ MarcinKWW Marki-Pustelnik-Struga10623,9%
3. KRUPA ZofiaKWW Marecka Alternatywa-Twój Głos!265,9%
4. WĘSIERSKI RyszardKW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze7015,8%
5. GRABOWSKI MaciejKW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa14933,6%
444100,0%

Okręg Nr 18











kandydatkomitetgłosów%
1. WOŹNIAK Roman JózefKW Prawo i Sprawiedliwość13321,8%
2. MICHALSKI PawełKW Platforma Obywatelska RP8914,6%
3. PACIOREK Tomasz SławomirKWW Marki-Pustelnik-Struga17428,5%
4. ASZTEBORSKA Iwona KatarzynaKWW Marecka Alternatywa-Twój Głos!6610,8%
5. PNIEWSKI PawełKW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze12620,6%
6. BOSAK Daniel KrzysztofKW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa233,8%
611100,0%

Okręg Nr 19











kandydatkomitetgłosów%
1. MAJKOWSKI KlemensKW Prawo i Sprawiedliwość14624,8%
2. MIELCZAREK MarcinKW Platforma Obywatelska RP7412,6%
3. TUŹNIK Marcin RafałKWW Marki-Pustelnik-Struga10117,2%
4. KRUSZEWSKA HenrykaKWW Marecka Alternatywa-Twój Głos!325,4%
5. KOROTKO Ryszard ZenonKW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze508,5%
6. CHOROŚ Bogdan RyszardKW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa18531,5%
588100,0%

Okręg Nr 20











kandydatkomitetgłosów%
1. KĄDZIELSKI Zbigniew HenrykKW Prawo i Sprawiedliwość4714,9%
2. BOJEWSKI Piotr JacekKW Platforma Obywatelska RP5316,8%
3. MŁODZIANOWSKI Stanisław AntoniKWW Marki-Pustelnik-Struga196,0%
4. PERZANOWSKA Katarzyna StefaniaKWW Marecka Alternatywa-Twój Głos!6319,9%
5. CHWIŁOC-FIŁOC Grzegorz WłodzimierzKW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze9730,7%
6. RYŃSKI KamilKW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa3711,7%
316100,0%

Okręg Nr 21










kandydatkomitetgłosów%
1. PIOTROWICZ AnnaKW Prawo i Sprawiedliwość10823,8%
2. WASIKOWSKI Wojciech TomaszKW Platforma Obywatelska RP9921,8%
3. WASIKOWSKI Krzysztof JózefKWW Marki-Pustelnik-Struga9320,5%
4. SAWOŃ Beata JoannaKWW Marecka Alternatywa-Twój Głos!4610,1%
5. ORŁOWSKI Jan WaldemarKW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze8117,8%
6. KOSIOR Rafał PatrykKW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa275,9%
454100,0%




Głosy oddane na Komitety wyborcze












KWgłosów%mandatów
KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa233823,7%8
KW Prawo i Sprawiedliwość207521,1%4
KW Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze196019,9%5
KWW Marki-Pustelnik-Struga127212,9%2
KWW Marecka Alternatywa-Twój Głos!118912,1%2
KW Platforma Obywatelska RP98710,0%0
KWW Lepsze Marki 2018280,3%0
razem9849100,0%



http://wybory2014.pkw.gov.pl/pl/wyniki/gminy/view/143402

Galeria

zdjecie: 70468
zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej siętworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry