Dziekujemy za wybór - Radni MSG

Jacek Orych MSG Wybory

 20 listopada 2014    09:53

Szanowni Państwo


Składamy Wam ogromne podziękowania. W listopadowym głosowaniu pięciu kandydatów naszego komitetu uzyskało w swoich okręgach największą liczbę głosów. Są to Marlena Stosio, Michał Jaroch, Jacek Orych, Dariusz Pietrucha oraz Grzegorz Chwiłoc-Fiłoc. Oni też będą Was reprezentować w Radzie Miasta.
Podziękowania za poparcie składają również ci kandydaci, którzy nie zdobyli wystarczającej liczby głosów. Zapewniają, że mimo iż nie uzyskali mandatu radnego, będą aktywnie działać na rzecz miasta i jego mieszkańców.

- Nie wyobrażamy sobie prac w radzie bez Waszego udziału. Prosimy przede wszystkim o przekazywanie wszelkich uwag i spostrzeżeń. Będziemy zaszczyceni, jeżeli zaprosicie nas Państwo na spotkanie do siebie i jednocześnie prosimy o udział w spotkaniach organizowanych przez nas. Możecie być pewni, że nasz głos w Radzie Miasta będzie słyszalny. Informacje o naszej pracy uzyskacie Państwo w ?Ekspresie Mareckim?, na stronie internetowej www.msg.net.pl lub odsłuchując nagrania z posiedzeń Rady Miasta czy też jej komisji (do pobrania ze strony internetowej urzędu www.marki.pl w dziale nagrania).
- mówią Marlena Stosio, Michał Jaroch, Jacek Orych, Dariusz Pietrucha oraz Grzegorz Chwiłoc-Fiłoc


Kandydaci z naszego komitetu gorąco namawiają do udziału w drugiej turze wyborów na burmistrza. Jednym z dwóch kandydatów jest Jacek Orych. Jego wybór 30 listopada będzie milowym krokiem w zmienianiu Marek na lepsze.


19 listopada 2014 roku
Komitet Wyborczy Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze

Galeria

zdjecie: 70482
zdjecie

Jacek Orych

Rocznik 78

2006-2014 Radny Miasta Marki

od 2014 roku Burmistrz Miasta Marki

www.Orych.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry