"Czwórka w Ballysally"

Anna Konopka SP4

 14 czerwca 2007    22:16

705_2.jpgW dniach od 16 do 21 maja 2007 roku odbyło się spotkanie reprezentantów szkół partnerskich współpracujących w projekcie ?Nasze małe i duże ojczyzny? w ramach programu Unii Europejskiej Socrates- Comenius.  Tym razem spotkaliśmy się w Irlandii Północnej w miejscowości Ballysally.

Nasi uczniowie brali udział w zajęciach w szkole irlandzkiej oraz poznawali przepiękne okolice położone na skalistym wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego i tutejsze zwyczaje kulturowe mieszkając u miejscowych rodzin.

Nauczyciele zaś podsumowali trzyletnią pracę w projekcie oraz wymienili doświadczenia z pedagogami z Włoch, Portugalii i oczywiście Irlandii. Również dzieci poznały rówieśników z tych państw.

Irlandzcy przyjaciele przyjęli nas bardzo serdecznie a wyjazd ten będzie na pewno jednym z ważniejszych wspomnień z życia szkoły.

Konopka Anna


Czwórka w Ballysally
Czwórka w Ballysally
705_1.jpg
705_1.jpg
705_1.jpg

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry