20 listopada 2014    22:35


Szanowni Państwo, drodzy Sąsiedzi!

16 listopada odbyły się Wybory Samorządowe. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy wzięli w nich udział. Na szczeblu gminy zapadają decyzje bezpośrednio nas dotykające, dlatego te wybory mają wyjątkowe znacznie.

Dziękujemy również osobom, które poparły naszych kandydatów. Wczoraj ukazały się oficjalne wyniki wyborów do Rady Miasta. W nowej kadencji zasiądzie w niej osiem osób startujących z KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa. We współpracy z Państwem chcemy wpływać na otaczającą nas rzeczywistość. Zmieniać ją na lepszą i ciekawszą. Tak, aby Marki dla każdego z Państwa, jeśli jeszcze nie są, stały się równie ważne jak dla nas.

Gratulacje oraz podziękowania kierujemy do naszych kontrkandydatów. Jeszcze wczoraj rywalizowaliśmy, dziś razem będziemy pracować dla dobra Marek.

Dziękujemy!

KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa

Galeria

zdjecie: 70511
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry