Promocja książki Henryka Friedricha "NAZWY MIEJSCOWE PÓŁNOCNYCH OKOLIC WARSZAWY"

START:    27 listopada 2014

MOK Marki MOK

 21 listopada 2014    17:54

Marecki Ośrodek Kultury, czwartek, 27.11.2014, godzina 18:00

Promocja książki Henryka Friedricha "NAZWY MIEJSCOWE PÓŁNOCNYCH OKOLIC WARSZAWY", Warszawa 2014, połączona z prezentacją aktualnej wystawy "ŚLADAMI HENRYKA FRIEDRICHA" (ur. w Markach w 1908 r., zginął w powstaniu Warszawskim w 1944 r.). W spotkaniu udział weźmie profesor ELŻBIETA WIERZBICKA-PIOTROWSKA z Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego - współredaktorka wydania i autorka wystawy oraz artysta plastyk LUIZA WOJCIECHOWSKA-KOPKA - komisarz wystawy. Wstęp wolny.

Galeria

zdjecie: 70555
fot. 1
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry