Popieram kandydaturę Jacka Orycha

START:    30 listopada 2014

Sylwia Matusiak MSG Wybory PISMarki

 24 listopada 2014    13:28

W jednym z niedawnych wywiadów powiedziałam, że chcę, by wreszcie przestano traktować mieszkańców Marek jako nieuświadomioną apatyczną grupę ludzi, która nie wie, czego chce i którą bez przerwy należy pouczać, co jest dla niej najlepsze. Przekonywałam, że Markom potrzebny jest kanclerz spisujący pomysły mieszkańców, a nie władca, który zawsze i wszystko wie najlepiej.

Jestem przekonana, że te nadzieje spełni Jacek Orych. Jest on nie tylko doświadczonym samorządowcem, ale również społecznikiem z krwi i kości. Połączenie tych dwóch cech może przynieść dla miasta i jego mieszkańców pozytywne efekty. Dlatego Prawo i Sprawiedliwość zdecydowało się poprzeć kandydaturę Jacka Orycha w drugiej turze wyborów na burmistrza.

Sylwia Matusiak Prawo i Sprawiedliwość Marki

Galeria

zdjecie: 70688
fot. 2

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry