Popieram kandydaturę Janusza Werczyńskiego.

START:    30 listopada 2014

Tomasz Paciorek Wybory StowarzyszenieMPS

 24 listopada 2014    14:48

Szanowni Państwo, drodzy Wyborcy!

Dziękuję wszystkim Markowianom, którzy 16 listopada wzięli udział w wyborach samorządowych. Oddali Państwo na moją kandydaturę 1021 głosów. Państwa poparcie ma dla mnie ogromne znaczenie. Program wyborczy, który zaprezentowałem kandydując na funkcję Burmistrza Miasta będę starał się realizować pracując w Radzie Miasta.

30 listopada zdecydujemy o przyszłości Marek. Przekonany jestem, że Janusz Werczyński, który jest rodowitym Markowianinem, posiada niezbędne umiejętności i wiedzę do zarządzania miastem.  100 milionów złotych, które w ostatnich latach trafiły do Marek z funduszy zewnętrznych jest na to najlepszym dowodem.

Od wielu lat zajmuję się historią naszego miasta. Wynika z niej zarówno odpowiedzialność za zachowanie naszego dziedzictwa historycznego jak i obowiązek stałej, efektywnej pracy dla dobra wszystkich mieszkańców. Wiem, że Janusz Werczyński dba o zachowanie naszej polskiej oraz lokalnej tradycji.

Janusz Werczyński jest jednocześnie kandydatem, który rozumie i docenia wagę rodziny. To przecież ona tworzy cały naród i lokalną wspólnotę. Stworzony przez Janusza Werczyńskiego i stale rozwijany program Mareckiej Karty Dużej Rodziny wpływa na kształtowanie w społeczeństwie wartości rodzinnych.

W najbliższą niedzielę z pełnym przekonaniem oddam głos na Janusza Werczyńskiego. Zachęcam Państwa do podjęcia tej samej decyzji.

Z wyrazami szacunku,

Zbigniew Paciorek

 

Galeria

zdjecie: 70694
fot. 1
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry