24 listopada 2014 16:10
W dniu 18.11.2014 gościliśmy w Bibliotece Publicznej Miasta Marki dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1. Tym razem odwiedziły nas klasy Ie i If. Po zapoznaniu się z naszym lokalem, księgozbiorem i zasadami korzystania pierwszaki wysłuchały wierszy o jesieni (w. Grodzieńskiej, N. Usenko, M. Strzałkowskiej, D. Gellner). Wiersze te były inspiracją do wykonania prac plastycznych przedstawiających różne oblicza JESIENI.
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa