Komitet poparcia Jacka Orycha

Paweł Pniewski MSG Wybory

 27 listopada 2014    10:21

Samorządowcy, działacze społeczni, liderzy lokalnych środowisk, autorytety różnych dziedzin życia. Oto komitet poparcia Jacka Orycha - kandydata na Burmistrza Miasta Marki:

"O Jacku Orychu usłyszałem po raz pierwszy pięć lat temu, gdy organizował akcję na rzecz budowy obwodnicy Marek. Upór mieszkańców przyniósł efekty w postaci ogłoszenia przetargu, a budowa trasy będzie korzystna nie tylko dla markowian, ale całego powiatu wołomińskiego, walnie przyczyniając się do wzrostu jego atrakcyjności i poprawy układu komunikacyjnego. Orych to także fan nowych technologii, które są przyszłością samorządu. W Ząbkach już takie wdrażamy. Myślę, że Marki też pójdą podobną drogą. Jestem pewien, że jeśli wygra wybory, poradzi sobie z nowym wyzwaniem. Wszak zasiada w Radzie Miasta od ośmiu lat i zdążył dobrze poznać samorządowe mechanizmy."

Robert Perkowski Burmistrz Ząbek 

"Myślę - Orych, mówię - marka sama w sobie. I dodaję - świetna marka dla Marek. Znamy się od wielu lat i przez ten czas miałem okazję poznać cały wachlarz umiejętności organizacyjnych Jacka Orycha. A to jedna z podstaw, by być dobrym menedżerem samorządowym. Drugą jest uczenie się. Przez osiem lat bycia w samorządzie Jacek Orych nauczył się wielu spraw, dlatego ma znakomitą bazę, by być dobrym burmistrzem. Wreszcie po trzecie - trzeba słuchać ludzi, ale też zarażać ich pomysłami. Myślę, że cały powiat powinien być mu wdzięczny za organizację akcji "Tak dla Obwodnicy Marek". Budowa tej drogi będzie kamieniem milowym rozwoju naszej części Mazowsza."

Robert Roguski Burmistrz Kobyłki 

"Drodzy Mieszkańcy. Dialog z mieszkańcami i wsłuchiwanie się w ich głos to najwyższa wartość dobrego samorządowca i gospodarza, a nie szeryfa. Niestety obecna władza nie prowadzi dialogu na miarę oczekiwań mieszkańców Marek. Wspólnie z Jackiem Orychem działaliśmy w wielu obszarach, obaj jesteśmy społecznikami i wielokrotnie daliśmy tego dowody pracując dla dobra Marek. Chociaż nasze drogi nieco się rozeszły, wierzę, że jest w stanie podjąć wyzwanie, jakim jest sprawne i efektywne zarządzanie naszym miastem. Mając na uwadze deklaracje, jakie złożył Jacek Orych, dotyczące budowy nowych przedszkoli i szkół, co jest zbieżne z naszą wizją miasta prezentowaną w naszym programie, w imieniu własnym oraz KWW Marecka Alternatywa - Twój Głos POPIERAM JACKA ORYCHA! Tym samym prosimy wszystkich Wyborców, którzy nam zaufali: zróbcie Państwo jeszcze raz psikusa obecnej władzy. Idźcie do wyborów dnia 30 listopada 2014 roku! Nie zmarnujmy tej szansy - to czas na zmiany! Oddajmy głos na JACKA ORYCHA!"

Marcin Piotrowski radny miasta Marki kadencji 2010-2014 KWW Marecka Alternatywa - Twój Głos!

"W drugiej turze wyborów samorządowych swój głos oddam na Jacka Orycha. Nasza współpraca w minionej kadencji rady miasta układała się bardzo dobrze. Jacek był zawsze merytorycznie przygotowany i aktywnie uczestniczył w sesjach. Wspólnie działaliśmy na rzecz budowy Orlika przy ul. Stawowej. Jestem także pod dużym wrażeniem jego działalności społecznej. To on jest motorem napędowym Spartakiady Rodzinnej, która co roku odbywa się  na stadionie przy ul. Wspólnej."

 Agnieszka Lużyńska wiceprzewodniczący rady miasta Marki kadencji 2010-2014

Pełen skład komitetu poparcia dostępny jest na stronie internetowej kandydata na burmistrza: www.orych.pl

Galeria

zdjecie: 70793
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, przewodniczący Rady Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry