28 listopada 2014    23:59Kolejne dwa trudne tygodnie za nami. Dziękujemy, Państwa wsparcie było jak promyk słońca po burzy. Musimy przyznać, że słońce czasem uśmiechało się do nas z niespodziewanej strony ;-)

Ostatnim akcentem kampanii w naszym wykonaniu był montaż banneru "100" na rogu alei Piłsudskiego oraz ulicy 11 Listopada. "100" ponieważ, tyle milionów złotych trafiło do Marek w ostatniej kadencji z funduszy unijnych i rządowych. Wiemy, że dużej części tych pieniędzy nie widać, co tu dużo mówić - zakopaliśmy je pod ziemią, budując kanalizację. To był jednak niezbędny krok do dalszego rozwoju miasta.

Jeszcze raz dziękujemy, że byliście z nami. Nie przez ostatnie kilka tygodni czy miesięcy. Przez te wszystkie lata kiedy wspólnie "układaliśmy rurki" pod ziemią, już nie ważne czy wodociągowe czy kanalizacyjne ;-) Mamy #PEWNOŚĆ, że ten czas już się skończył. Od poniedziałku będziemy razem budować mareckie drogi. Do zobaczenia przy urnach w niedzielę!


KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa

Galeria

zdjecie: 70905
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry