1 grudnia 2014    21:48

W ciągu ostatnich tygodni ubiegaliśmy się z Jackiem Orychem o możliwość realizacji swojej wizji rozwoju Marek. Zwyciężył Jacek Orych i przez najbliższe lata będzie piastował funkcję burmistrza.
Gratuluję!

Nasza rywalizacja wielu obserwatorom mogła się wydawać wyścigiem. Tymczasem jest to sztafeta, w której kolejną zmianę da mój młodszy kolega. Mam przekonanie, że będzie to zmiana długa i wypełniona sukcesami.

Jacku, życzę Ci sił, wytrwałości, determinacji oraz odwagi. Są one niezbędne do sprawowania tego urzędu. Marki to nasz wspólny obowiązek, dlatego możesz liczyć na moje wsparcie.

Dziękuję mieszkańcom Marek, dla których miałem zaszczyt i przyjemność pracować przez ostatnich 19 lat. Czas ten był najważniejszym zawodowym doświadczeniem mojego życia. Wierzę, że okres sprawowania przeze mnie funkcji burmistrza był ważnym etapem w rozwoju naszych Marek.
Dziękuję!

Janusz Werczyński

Galeria

zdjecie: 70948
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry