Finał WOŚP w Markach - ZAPRASZAMY

START:    11 stycznia 2015

Krzysztof Bychowski WOŚP

 8 grudnia 2014    10:37

Trwają przygotowania do XXIII Finału WOŚP. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na zakup specjalistycznego sprzętu dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów. Będzie to dziesiąty marecki Finał, który odbędzie się 11 stycznia 2015 roku w Hali Widowiskowo ? Sportowej, przy ulicy Dużej 3 w Markach.

Tego dnia około 250 wolontariuszy z mareckich szkół będzie kwestować między innymi w M1, Parku Handlowym Ikea, sieci sklepów Biedronka oraz przed bramami mareckich kościołów, a także w Hali Widowiskowo-sportowej.

Galeria

zdjecie: 70972
fot. 2
zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry