Zaproszenie na otwarcie "Prima Parku"!

START:    20 grudnia 2014

Mikołaj Szczepanowski

 19 grudnia 2014    14:01

Wygodne przedświąteczne zakupy dla mieszkańców Marek i okolic

W piątek 12 grudnia br. w Markach pod Warszawą otwarty został pierwszy nowoczesny park handlowy. "Prima" to obiekt o powierzchni 4.700 m2, który swoim zasięgiem obejmuje 28 tys. mieszkańców powiatu wołomińskiego. Wśród najemców są sklepy i punkty usługowe popularnych marek.

Z okazji otwarcia "Primy" w najbliższą sobotę 20 grudnia br. mieszkańcy Marek i okolic będą mogli wziąć udział w wielu atrakcjach. M.in. najmłodsi będą mieli okazję spędzić czas w Kąciku Świętego Mikołaja, gdzie będą odbywać się gry, zabawy i konkursy, a dla wszystkich gości organizatorzy przygotowali poczęstunek.Park Handlowy "Prima" zlokalizowany jest przy Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 200. W Parku znajdują się sklepy i punkty usługowe znanych sieci handlowych: sklep spożywczy, sklep z obuwiem, sklep odzieżowy, drogeria, optyk, bankomat oraz apteka. Do dyspozycji klientów tuż przy obiekcie znajduje się parking na 190 samochodów. Obiekt został zrealizowany i skomercjalizowany przez giełdową spółkę KLEBA INVEST i jest to trzeci Park Handlowy "Prima" w Polsce.

- Nasz park handlowy posiada bezpośredni dostęp do drogi krajowej, a w odległości kilkudziesięciu metrów od obiektu znajduje się przystanek autobusowy. Przy obiekcie jest z kolei duży parking, z którego można wejść bezpośrednio do wszystkich sklepów. Dzięki temu zakupy są szybkie i wygodne - mówi Jakub Makurat, Prezes Zarządu KLEBA INVEST.

KLEBA INVEST specjalizuje się w realizacji i komercjalizacji nowoczesnych obiektów handlowych. Spółka łączy inwestorów oraz firmy deweloperskie i wykonawcze w celu realizacji nieruchomości handlowych.


O KLEBA INVEST

KLEBA INVEST S.A. specjalizuje się w realizacji i komercjalizacji nowoczesnych obiektów handlowych. Spółka łączy inwestorów oraz firmy deweloperskie i wykonawcze w celu realizacji atrakcyjnych nieruchomości. Aktualnie, bazując na kadrze z popartym sukcesami bogatym doświadczeniem na rynku handlu i nieruchomości, KLEBA INVEST koncentruje się na realizacji parków handlowych zlokalizowanych w mniejszych ośrodkach miejskich. Są to obiekty powstające głównie w małych i średnich miastach pod nazwą Park Handlowy "Prima". Założycielem i największym akcjonariuszem spółki jest Wiesław Kleba. Akcje spółki są notowane na prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych rynku NewConnect, a obligacje na rynku Catalyst.

O PARKACH HANDLOWYCH ?PRIMA?

Wychodząc naprzeciw sieciom handlowym i potrzebom lokalnych mieszkańców KLEBA INVEST stworzył koncept nowoczesnych parków handlowych lokalizowanych w mniejszych miastach pod własną marką Prima Park. Wielofunkcyjne i modyfikowalne obiekty są alternatywa dla dotychczasowych rozwiązań - architektonicznych oraz biznesowych. Spółka buduje parki handlowe o powierzchni od 1 000 do 5 000 m. kw. Parki Handlowe "Prima" działają już w Pruszczu Gdańskim, Chwaszczynie i Markach. Kolejne realizowane są w Miastku i Słupsku w woj. pomorskim, w Kutnie w woj. łódzkim oraz w Olsztynku w woj. warmińsko-mazurskim.

Galeria

zdjecie: 71175
fot. 1
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry