Spotkanie Wigilijne Akademii Piłkarskiej Marcovii Marki

Marcin Boczoń Marcovia

 23 grudnia 2014    17:10

Wszyscy zawodnicy i trenerzy młodzieżowych drużyn naszej Akademii spotkali się 19 grudnia na spotkaniu wigilijnym, które odbyło się w Szkole Podstawowej nr 4 w Markach. Wśród zaproszonych gości byli m.in. Burmistrz Miasta Marki - Jacek Orych, Przewodniczący Rady Miasta - Tomasz Paciorek oraz Prezes Mareckich Inwestycji Miejskich - Michał Woźnicki.Liczną grupę tworzyli rodzice oraz pozostali członkowie rodzin naszych zawodników. Nie zabrakło oczywiście także Świętego Mikołaja, który przybył do Marek w towarzystwie Śnieżynki.Spotkanie wigilijne rozpoczął Łukasz Zalewski, który przywitał wszystkich zebranych tego dnia w Szkole Podstawowej nr 4. Dyrektor Akademii opowiedział w skrócie o tym co działo się w mijającym roku oraz o dalekosiężnych planach na przyszłość. Po krótkiej przemowie na hali sportowej zaczęły pojawiać się po kolei wszystkie młodzieżowe roczniki naszego klubu a wraz z nimi najmłodsze pociechy z "Piłkarskich Przedszkoli". Gdy wszyscy byli już na swoich miejscach na salę wszedł także Mikołaj oraz asystująca mu Śnieżynka. Para, która zaszczyciła nas swoją obecnością wywołała wiele uśmiechów na buziach zwłaszcza naszych najmłodszych pociech. Zanim jednak przystąpiono do wręczania naszym zawodnikom specjalnie przygotowanych paczek o zabranie głosu poproszony został nowo wybrany Burmistrz Marek Jacek Orych.Kolejnym punktem programu było wręczenie pamiątkowych pucharów zawodnikom z rocznika 2001 oraz 2006, którzy wywalczyli awans w rundzie jesiennej. Następnie każdy trener wyróżnił ze swojego zespołu jednego zawodnika, który zrobił największy postęp w mijającym roku. Dopiero po wręczeniu tych nagród nastąpiło wreszcie to na co wszyscy czekali od samego początku - Mikołaj wraz ze Śnieżynką zabrali się do wręczania paczek świątecznych. W międzyczasie Łukasz Zalewski wręczył Burmistrzowi Miasta Marki, Przewodniczącemu Rady Miasta oraz Prezesowi Mareckich Inwestycji Miejskich pamiątkowych szalików Akademii Piłkarskiej Marcovii Marki.Po części oficjalnej dzieci wraz z rodzinami mogli częstować się przygotowanym przez rodziców poczęstunkiem. Nasi zawodnicy mogli także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z nowymi kibicami Marcovii - Świętym Mikołajem oraz Śnieżynką. Radość tego dnia towarzyszyła dosłownie wszystkim, którzy uczestniczyli w tym wyjątkowym spotkaniu wigilijnym. Chyba wszyscy nie mogą już doczekać się kolejnego w takim samym lub jeszcze większym gronie.


Fotorelacja ze spotkania wigilijnego znajduje się na FB Akademii Piłkarskiej Marcovii Marki.

Galeria

zdjecie: 71363
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry