Święta tuż tuż... - fotorelacja z warsztatów

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 27 marca 2009    16:56

W bibliotece powiało Wielkanocą! W czwartkowe popołudnie nasi mali czytelnicy spotkali się po raz kolejny z Panią Małgosią Kozińską na warsztatach artystyczno-literackich "Wielkanocne baby z Bullerbyn". Było głośne czytanie książeczki Astrid Lindren pt. "Ach ten Emil", opowieści o skandynawskich zwyczajach świątecznych, bitwa na jajka i wielkie malowanie. Tym razem dzieci robiły kartki świąteczne. Gipsowe zajączki i kurczaczki przybrały świąteczne, wiosenne barwy - powiało wiosną i radością! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania !
Cieszymy się, że warsztaty znalazły uznanie wśród rodziców i dzieci. Przypominamy, że spotkania są bezpłatne, a listy uczestników tworzymy zaraz po ukazaniu się ogłoszenia na naszej stronie ( jednorazowo zapisujemy ok 20-stki dzieci). Zapraszamy  wszystkich chętnych do spędzenia  ok.2 godzin z książkami - wśród książek - z ciekawym pomysłem plastycznym i w miłym towarzystwie!

[gallery]

Galeria

fot. 1
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry