Dorzuć się do puszki WOŚP

Grupy oraz rozpiska meczów Turnieju Noworocznego

Marcin Boczoń UMMarki MareckaLigaFutsalu

 28 grudnia 2014    22:51

Sobota 03.01.2015

Grupa "A" In Plus Zina Team Grom Marki Atlas Warszawa Królewscy Retarded Team
8:00 Grom Marki - Retarded Team 8:12 Królewscy - Zina Team 8:24 Atlas Warszawa - In Plus 8:36 Zina Team - Grom Marki 8:48 Retarded Team - In Plus 9:00 Królewscy - Atlas Warszawa 9:12 In Plus - Grom Marki 9:24 Atlas Warszawa - Zina Team 9:36 Retarded Team - Królewscy 9:48 Grom Marki - Atlas Warszawa 10:00 In Plus - Królewscy 10:12 Zina Team - Retarded Team 10:24 Królewscy - Grom Marki 10:36 Atlas Warszawa - Retarded Team 10:48 Zina Team - In Plus Grupa "B" AGD Marking Słupno Incognito Kanonierzy All Stars Kati Kominki Mercurial ASY 11:00 Kanonierzy - All Stars Kati Kominki 11:12 ASY - AGD Marking Słupno 11:24 Mercurial - Incognito 11:36 AGD Marking Słupno - Kanonierzy 11:48 Incognito - All Stars Kati Kominki 12:00 ASY - Mercurial 12:12 Kanonierzy - Incognito 12:24 Mercurial - AGD Marking Słupno 12:36 All Stars Kati Kominki - ASY 12:48 Kanonierzy - Mercurial 13:00 Incognito - ASY 13:12 AGD Marking Słupno - All Stars Kati Kominki 13:24 ASY - Kanonierzy 13:36 Mercurial - All Stars Kati Kominki 13:48 Incognito - AGD Marking Słupno Grupa "C" UKS Bródno 92 KOTY Elita Team Galacticos Radzymin Promil Marki OSP Marki 14:00 Promil Marki - OSP Marki 14:12 Galacticos Radzymin - KOTY 14:24 Elita Team - UKS Bródno 92 14:36 KOTY - Promil Marki 14:48 OSP Marki - UKS Bródno 92 15:00 Elita Team - Galacticos Radzymin 15:12 UKS Bródno 92 - Promil Marki 15:24 KOTY - Elita Team 15:36 Galacticos Radzymin - OSP Marki 15:48 Promil Marki - Elita Team 16:00 UKS Bródno 92 - Galacticos Radzymin 16:12 OSP Marki - KOTY 16:24 Galacticos Radzymin - Promil Marki 16:36 Elita Team - OSP Marki 16:48 KOTY - UKS Bródno 92 Grupa "D" Warriors Young Marki Niespodzianka Marki Inforsys Club Mokra Weterani Sucharki 17:00 Inforsys - Sucharki 17:12 Club Mokra - Niespodzianka Marki 17:24 Weterani - Warriors Young Marki 17:36 Niespodzianka Marki - Inforsys 17:48 Warriors Young Marki - Sucharki 18:00 Club Mokra - Weterani 18:12 Inforsys - Warriors Young Marki 18:24 Niespodzianka Marki - Weterani 18:36 Sucharki - Club Mokra 18:48 Weterani - Inforsys 19:00 Warriors Young Marki - Club Mokra 19:12 Sucharki - Niespodzianka Marki 19:24 Club Mokra - Inforsys 19:36 Weterani - Sucharki 19:48 Niespodzianka Marki - Warriors Young Marki

Niedziela 04.01.2015

Grupa "E" (8-10) 2A 3B 2C 3D Grupa "F" (10-12) 3A 2B 3C 2D Mecze ćwierćfinałowe, półfinałowe oraz finałowe będą rozgrywane po 12 minut. Ćwierćfinały: 1D - 2E 1C - 1E 1B - 2F 1A - 1F Półfinały: (1B - 2F) - (1D - 2E) (1C - 1E) - (1A - 1F) Jeżeli znajdziecie jakieś błędy w rozpisce to nas o tym poinformujcie. Nikt nie jest nieomylny :) Do środy pojawi się regulamin oraz kilka istotnych informacji. Do zobaczenia w sobotę!

*

"Turniej jest współfinansowany ze środków pochodzących z budżetu miasta Marki"

"Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Burmistrza Miasta Marki"

Galeria

zdjecie: 71444
fot. 1
fot. 2

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry