Szampańskiej zabawy na Sylwestra i spełnienia marzeń w 2015 r. życzy wszystkim mieszkańcom Marek przewodniczący Rady Miasta Tom

Tomasz Paciorek

 31 grudnia 2014    11:22

Już za kilka chwil NOWY 2015 ROK. Dlatego też z tej okazji życzę wszystkim mieszkańcom Marek dużo uśmiechu, siły, wytrwałości w dążeniu do celu, sukcesów w pracy, dużo, dużo zdrowia, przyjaźni, głębokiej, szczerej i serdecznej miłości oraz wielu buziaków. Niech Państwa plany i marzenia spełniają się każdego dnia tego NOWEGO 2015 ROKU. Wszystkiego najlepszego!


Przewodniczący Rady Miasta Marki


Tomasz Paciorek.


 


Galeria

zdjecie: 71451
zdjecie

Tomasz Paciorek

Strzelec wyborowy Tireur Delite 2e REI Legion Etrangere Francaise.

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry