ŚWIĄTECZNIE Z SINATRĄ. Środa na Okólniku

MOK Marki MOK

 13 stycznia 2015    13:04

Marecki Ośrodek Kultury, środa, 21.01.2015, godzina 18:00

ŚWIĄTECZNIE Z SINATRĄ.  Środa na Okólniku - koncert piosenek świątecznych i przebojów Franka Sinatry w aranżacjach bigbandowych. Wykonawcy: DOROTA MIŚKIEWICZ I SŁAWEK UNIATOWSKI - wokale, BIG BAND UMFC. Kierownictwo artystyczne i prowadzenie PIOTR KOSTRZEWA. Sala Koncertowa Uniwersyteu Muzycznego im. Fryderyka Chopina. Bilety 15 zł. Rezerwacja biletów do 15.I.2015 w sekretariacie MOK w Markach. Przejazd autokarem bezpłatny. Wyjazd ze Strugi godz. 17.45, wyjazd z ul. Malinowej godz. 18.00 Koncert rozpocznie się o godz. 19.00.

Galeria

zdjecie: 71702
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry