Sportowa relacja z "czwórki"

Anna Konopka SP4

 20 czerwca 2007    20:03


dscn3956.JPGMoc sportowych wrażeń dostarczył uczniom naszej szkoły DZIEŃ SPORTU na stadionie MTS ?MARCOVIA 2000?. W sobotę 16 czerwca z okazji 40 - lecia nadania praw miejskich Markom odbyły się jubileuszowe obchody pod patronatem Burmistrza Miasta Marki.
Wzięliśmy udział w biegach przełajowych o puchar Burmistrza Miasta Marki- na najlepszych czekały wartościowe nagrody, w punktacji ogólnej zajęliśmy II miejsce.
Dużym zainteresowaniem cieszył się międzyszkolny turniej piłkarski o puchar prezesa klubu ?Marcovia 2000?. Nasi uczniowie okazali się najlepsi: rocznik 1995/96- I miejsce, rocznik 1997/98- I miejsce. Tu również czekały nagrody- najcenniejsza to kamera dla szkoły.
Odbyło się również podsumowanie Mistrzostw Marek. Nasi uczniowie zostali uhonorowani medalami za I miejsce w Mistrzostwach Marek w piłce nożnej chłopców. Należy podkreślić iż to nie koniec sukcesów tej drużyny, ponieważ zdobyli oni również I miejsce w Finale Rejonu, I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wołomińskiego oraz III miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych.
Na pochwałę zasługuje dobra organizacja tej imprezy. Zadowolone miny dzieci świadczą o tym, że było bardzo fajnie i proszą o następne takie atrakcje.

Konopka Anna


dscn3952.JPG


dscn3950.JPG


dscn3948.JPG


dscn3945.JPG


 


dscn3939.JPG


dscn3936.JPG


 

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry