"Zima w mieście - bezpieczne ferie"

Anna Konopka SP4

 15 stycznia 2015    21:09

 Propozycja programu "Zima w mieście - bezpieczne ferie" realizowanego w terminie 19 - 30.01.2015r.

 

Data

Rozkład zajęć(nazwa i rodzaj)

19.01.15

Przywitanie dzieci, przedstawienie planu dnia, gry i zabawy integracyjne.Zajęcia profilaktyczne "Bezpieczne ferie".Zajęcia plastyczne- upominek dla babci i dziadka.Gry i zabawy na świeżym powietrzu. Zajęcia przyrodnicze- poznajemy bliżej wodę i powietrze.

20.01.15

Przedstawienie planu dnia, gry i zabawy edukacyjne.Zajęcia sportowe na sali gimnastycznej.Zajęcia muzyczno- ruchowe.

21.01.15

Przedstawienie planu dnia ,zajęcia sportowe na sali gimnastycznej.Wycieczka na wystawę budowli z klocków LEGO (Stadion Narodowy) wycieczka do kina lub centrum zabaw dla dzieci.Konkurs plastyczny dotyczący wystawy.

22.01.15

Przywitanie dzieci, przedstawienie planu dnia, gry i zabawy integracyjne.Zajęcia profilaktyczne "Bezpieczne ferie" (Bezpieczeństwo na ulicy)Gry i zabawy na świeżym powietrzu.Wyjście na łyżwy.

23.01.15

Przedstawienie planu dnia, gry i zabawy edukacyjne.Zajęcia profilaktyczne "Bezpieczne ferie" (Bezpieczeństwo przy zbiornikach wodnych)Zajęcia sportowe w sali gimnastycznej.Wycieczka do kręciołka (zabawy dla dzieci).  

26.01.15

Przedstawienie planu dnia ,zajęcia sportowe w sali gimnastycznej.Zajęcia profilaktyczne "Bezpieczne ferie" (Co mogę zrobić, aby być silnym i zdrowym?)Wycieczka do Multikinakina Targówek 
        27.01.15 Przywitanie dzieci, przedstawienie planu dnia, gry i zabawy integracyjne.Zajęcia profilaktyczne "Bezpieczne ferie"(Zwracamy uwagę na to co wkładamy do ust.)Gry i zabawy na świeżym powietrzu.Wyjście na łyżwy.  

28.01.15

Powitanie uczestników.Zajęcie profilaktyczne ??Zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym?.Zajęcia integracyjne.Zajęcia sportowe.

29.01.15

Zbiórka, omówienie planu dnia.Zajęcia profilaktyczne ? ?Zasady bezpieczeństwa podczas zabaw na śniegu?.Wyjazd do Centrum Zabaw Kolorado.Konkurs plastyczny. Zajęcia muzyczne (karaoke, konkurs piosenki).  

30.01.15

Zbiórka, omówienie planu dnia.Zajęcia profilaktyczne ? ?Zdrowe odżywianie?.?Kącik  kucharza? ? jak zdrowo się odżywiać- przygotowujemy sałatki i zdrowe przekąski. 

Galeria

zdjecie: 72018

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry