18 stycznia rusza V edycja Mareckiej Ligi Futsalu

START:    18 stycznia 2015

Marcin Boczoń UMMarki MareckaLigaFutsalu

 16 stycznia 2015    18:06

Już w najbliższą niedzielę (18 stycznia) po raz piąty wystartuje Marecka Liga Futsalu. W tym roku do walki o tytuł najlepszej drużyny MLF stanie 10 zespołów. Mecze będą rozgrywane w niedzielę w godz. 15:00-20:00 na hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 4 w Markach przy ul. Dużej 3.

Terminarz 1 kolejki:

15:00 In Plus - Grom
16:00 Niespodzianka - Prestige
17:00 Mercurial - All Stars Kati Kominki
18:00 Promil - Incognito
19:00 Kanonierzy - TB

Od tego sezonu ruszy nasza nowa strona internetowa, na której zawodnicy oraz sympatycy Mareckiej Ligi Futsalu znajdą wszystkie informacje dotyczące tych rozgrywek.

Zachęcamy zatem do odwiedzania strony www.mareckaligafutsalu.pl

Przygotowania do piątej edycji trwały już od dłuższego czasu. Staraliśmy się zrobić wszystko, by rozgrywki miały jak najwyższą rangę i było o nich jak najgłośniej.

W nowy sezon wchodzimy z wieloma nowymi partnerami. Tradycyjnie honorowy patronat nad ligą objął Burmistrz Miasta Marki. Dzięki temu całe wydarzenie będzie współfinansowane ze środków pochodzących z budżetu Miasta Marki.

W tym roku patronat medialny nad naszymi rozgrywkami objęło Radio FAMA Wołomin. Na jego antenie, prawdopodobnie w każdy poniedziałek, będziecie mogli posłuchać relacji z poszczególnych kolejek. Drugim istotnym medialnym przekaźnikiem informacji o Mareckiej Lidze Futsalu będzie Tuba Marek.

Naszym głównym partnerem technicznym pozostaje także firma ZINA, która towarzyszy nam od samego początku.

Wiele pomysłów czerpiemy korzystając z doświadczenia organizatorów Nocnej Ligi Halowej. Wszystko to dzięki nawiązaniu między nami ścisłej współpracy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników piłki halowej do oglądania na żywo zmagań w Mareckiej Lidze Futsalu. 

Galeria

zdjecie: 72047
fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry