Za nami pierwsza kolejka Mareckiej Ligi Futsalu

Marcin Boczoń MareckaLigaFutsalu

 21 stycznia 2015    01:01

W niedzielę wystartowała V edycja Mareckiej Ligi Futsalu. Z głośnym przytupem zmagania rozpoczęli główni faworyci do końcowego triumfu - In Plus oraz Niespodzianka. Obydwa zespoły gładko rozprawiły się ze swoimi rywalami, dzięki czemu już po pierwszej kolejce znajdują się na samym szczycie tabeli. Tuż za nimi znalazł się zespół Marcina Pietraka - All Stars Kati Kominki, który po bardzo emocjonującym meczu pokonał ostatecznie Mercurial 10:5. Swoje spotkanie wygrało także Incognito choć o zwycięstwo nad Promilem nie było wcale tak łatwo. Zespół Marcina Nowaka przez dłuższą część meczu był godnym rywalem dla brązowych medalistów poprzedniej edycji MLF. W drugiej połowie doświadczenie Incognito wyraźnie zaprocentowało i sędzia zakończył spotkanie przy rezultacie 10:6. Pierwszą serię zmagań zamykało spotkanie, które jak się później okazało było najciekawszym pojedynkiem inauguracji Mareckiej Ligi Futsalu w 2015 roku. Kanonierzy oraz TB toczyli ze sobą zacięty bój, który ostatecznie zakończył się triumfem tych pierwszych 4:3. Liderem po pierwszej kolejce jest In Plus, który dzięki lepszej skuteczności wyprzedza Niespodziankę, All Stars Kati Kominki, Incognito i Kanonierów. Tabelę zamykają Grom oraz Prestige. Za tydzień odbędzie się druga kolejka, w której najciekawiej zapowiada się rywalizacja In Plusu z All Stars Kati Kominki.

 

Wyniki meczów rozgrywanych w niedzielę 18 stycznia:

In Plus Marki - Grom Marki 16:4

Niespodzianka Marki - Prestige 13:1

Mercurial - All Stars Kati Kominki 5:10

Promil - Incognito 6:10

Kanonierzy - TB 4:3

Tabelę, klasyfikację strzelców oraz terminarz można znaleźć na stronie www.mareckaligafutsalu.pl

*

"Wydarzenie jest współfinansowane ze środków pochodzących z budżetu miasta Marki"

"Patronat honorowy nad Marecką Ligą Futsalu objął Burmistrz Miasta Marki"

   

Galeria

zdjecie: 72092

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry