Grom Marki wygrywa rzutem na taśmę! 2 kolejka MLF przeszła do historii.

Marcin Boczoń MareckaLigaFutsalu

 26 stycznia 2015    19:51

Wczoraj odbyła się druga kolejka Mareckiej Ligi Futsalu. W najciekawiej zapowiadającym się meczu In Plus Marki wygrał z All Stars Kati Kominki 8:5. Zespół z Jasienicy prowadził jeszcze w 28 minucie 4:1 by ostatecznie oddać przeciwnikom wydawałoby się pewne 3 punkty. Po raz kolejny nie zawiodła Niespodzianka, która odprawiła z kwitkiem TB wygrywając 9:4. Zaskakująco wysokie zwycięstwo odnieśli natomiast Kanonierzy, którzy nie dali najmniejszych szans Promilowi. Zwycięstwo 10:0 w pełni odzwierciedla przebieg spotkania i udowadnia, że zespół Mateusza Grochowskiego włączy się w tym roku do walki o podium. Swój pierwszy w tym roku komplet punktów wywalczył z kolei Prestige, który uporał się z Mercurialem 7:4. Do małej niespodzianki doszło zaś w pojedynku Incognito z Gromem. Będąca faworytem drużyna Sebastiana Puławskiego na minutę przed końcem prowadziła 4:3, ale dwa trafienia Piotra Wojdy w samej końcówce sprawiły, że to Grom mógł ostatecznie cieszyć się z zainkasowania kompletu punktów. Po dwóch kolejkach liderem jest Niespodzianka Marki, która dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu zamieniła się miejscami z In Plusem. Podium uzupełniają Kanonierzy. Póki co bez punktów na koncie pozostają TB, Mercurial oraz Promil i to właśnie te zespoły zamykają tabelę Mareckiej Ligi Futsalu. Ze względu na uzupełniające wybory do Rady Miasta w Markach, które odbędą się 15 marca  za tydzień zostaną rozegrane dwie kolejki ligowe. W sobotę najciekawiej zapowiada się spotkanie All Stars Kati Kominki z Gromem Marki. W niedzielę wszystkie oczy będą zaś zwrócone ku rywalizacji Niespodzianki z Kanonierami.
Serdecznie zapraszamy zatem wszystkich sympatyków MLF do przybycia w najbliższy weekend na hale sportową w Szkole Podstawowej nr 4 przy ul. Dużej 3 w Markach. Swoich faworytów można wspierać na żywo prosto z trybun od 15:00 do 20:00.


*

 Tabela oraz wyniki znajdują się na stronie www.mareckaligafutsalu.pl


*

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków pochodzących z budżetu miasta Marki

Patronat honorowy nad Marecką Ligą Futsalu objął Burmistrz Miasta Marki


Galeria

zdjecie: 72193
fot. 1
fot. 2

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry