"MARKI ARMWRESTLING CUP 2015" -zawody w siłowaniu na rękę.

START:    6 czerwca 2015

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 1 lutego 2015    00:37

Zapraszamy na "I MARECKIE ZAWODY AMATORÓW W SIŁOWANIU SIĘ NA RĘKĘ" organizowane przez Stowarzyszenie "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA" pod patronatem burmistrza miasta Marki.

Zapewniamy: -brak opłaty startowej -wstęp wolny dla wszystkich -zawodowego sędziego -zawodowego protokolanta -profesjonalny sprzęt -obecność na zawodach mistrzów Polski -napoje oraz posiłki regeneracyjne dla zawodników -opiekę medyczną -oprawę muzyczną -NAGRODY DLA ZWYCIĘZCÓW !!!

Kategorie wagowe: -do 70kg -do 80 kg -do 90 kg Open Prawa, lewa ręka Krótki wyciąg z regulaminu: Zabrania się: - korzystania z bandaży, opasek, pasów itp. usztywnień na nadgarstkach, łokciach ręki walczącej, - mieć na ręce walczącej jakiekolwiek przedmioty (obrączkę, bransoletkę, zegarek), - żucia gumy, - uczestnictwa w zawodach będąc pod wpływem alkoholu czy narkotyków. W razie wątpliwości, co do tego, że zawodnik jest pod wpływem alkoholu lub narkotyków, Sędzia Główny ma prawo przeprowadzić test, a w przypadku pozytywnego wyniku - zdyskwalifikować zawodnika. Uczestnik zawodów musi mieć ukończone 18 lat. Zawody mają na celu rozpropagowanie zdrowego stylu życia, dbania o zdrowie poprzez ruch, wysiłek i budowanie dobrej sylwetki. Zawody odbędą się 6 czerwca 2015 r. o godz. 11.00 w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Okólnej 14 w Markach. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do treningu technicznego oraz siłowego. Więcej informacji już wkrótce. Zapraszamy również do kibicowania oraz na naszą stronę na FB "MARKI ARMWRESTLING CUP 2015"

 Naszym opiekunem sportowym i trenerem jest Konrad Jaworowski (na zdjęciu po lewej).

 

 Konrad (29l.), to wielki entuzjasta atletyzmu. Ćwiczy siłowo od 14 roku życia. W ostatnich latach bardziej intensywnie. Kilka razy startował w zawodach w wyciskaniu sztangi leżąc. W tej konkurencji jego rekord - 200 kg wyciśnięte dwa razy, a ciężar 160 kg w jednej serii wycisnął 10 razy. W ostatnich zawodach o Puchar Burmistrza Dzielnicy Praga - Północ uzyskał wynik - 205 kg. Może się pochwalić również b. dobrym rezultatem w martwym ciągu. 260 kg, co budzi respekt wyczynowych wyciskaczy. Konrad waży ok. 90 kg (wzrost 175 cm).

Galeria

zdjecie: 72214
fot. 2
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry