Siłowanie się na rękę. Pierwszy trening!

START:    21 lutego 2015

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 4 lutego 2015    22:38

Z radością informujemy że 21.02.2015 r., tj  sobota w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Okólnej w Markach odbędzie się spotkanie osób chętnych do wzięcia udziału w naszej imprezie z p. Konradem Jaworowskim, p. Mariuszem Podgórskim oraz z p. Janem Żółcińskim.
W czasie spotkania będzie można uzyskać informacje na temat zasad obowiązujących na zawodach armwrestlingu czy też informacje jak należy właściwie przygotować się do zawodów. Dzięki życzliwości p. Konrada przygotujemy również profesjonalny stół do siłowania się na rękę. Każdy będzie mógł spróbować swoich możliwości i umiejętności. Godzina spotkania to prawdopodobnie 15 lub 16. W najbliższych dniach zamieścimy dokładną informację na ten temat.

Zapraszamy i pozdrawiamy serdecznie
Stowarzyszenie "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA"


Na zdjęciu Jan Żółciński -aktualny mistrz Polski w kat.110 kg oraz medalista MŚ z 2013.

Zapraszamy również do kibicowania oraz na naszą stronę na FB MARKI ARMWRESTLING CUP 2015

Galeria

zdjecie: 72362
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry