OGÓLNOPOLSKI ZIMOWY OBÓZ GOJU RYU KARATE DO

Piotr Wysocki UKSSanchin

 2 lutego 2015    13:27

W dniach 24 - 31 stycznia 2015 roku w Murzasichle odbył się Ogólnopolski Zimowy Obóz Goju Ryu Karate Do. W trakcie tygodniowego wypoczynku Karateka z Płocka, Stargardu Szczecińskiego i Marek doskonalili Kata czyli formy ruchowe od Gekisai Dai Ichi do Suparinpei oraz pracę ciała przy wykonywaniu bloków. Codzienny dwugodzinny trening wpływał pozytywnie na poprawę techniki. Rano każdego dnia zawodnicy uczyli się bądź doskonalili umiejętności jazdy na nartach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Mięśnie nóg pracowały rano i po południu ;-) Pomiędzy treningami Karate i narciarskimi odbywały się zajęcia plastyczno - techniczne a wieczory obfitowały w dyskoteki, karaoke i projekcje filmów. Po czterech dniach ciężkich zajęć "fizycznych" udaliśmy się do Szaflar gdzie w basenach termalnych pozwoliliśmy naszym mięśniom zregenerować się. Zabawy na śniegu wypełniały resztki pozostałego czasu i nim się kto ktokolwiek zorientował już siedzieliśmy w autobusie udając się w drogę powrotną do Marek. Tydzień minął bardzo szybko, zmęczeni ale szczęśliwi i wypoczęci psychicznie obiecywaliśmy sobie, że spotkamy się za znów za rok!

Sekretarz UKS "SANCHIN"

Piotr Wysocki

foto: zespół

Galeria

zdjecie: 72411
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21
fot. 22
fot. 23
fot. 24
fot. 25
fot. 26
fot. 27
fot. 28
fot. 29
fot. 30

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry