UNIWERSYTET DZIECIĘCY - "CHEMIA W KUCHNI CZ. 2" - początkujący

MOK Marki MOK

 3 lutego 2015    16:30

Marecki Ośrodek Kultury, piątek, 13.02.2015, godzina 17:15

UNIWERSYTET DZIECIĘCY Mareckiego Ośrodka Kultury dla dzieci w wieku 7-12 lat. Prowadzenie zajęć: FUNIVERSITY. "CHEMIA W KUCHNI CZ. 2" - temat dla początkujących. Koszt: 25 zł. Obowiązują zapisy w sekretariacie MOK.

Za każdym razem kiedy zabieramy się za gotowanie, tak naprawdę stajemy się nie kucharzami, a naukowcami. To właśnie kuchni zachodzi ogromna ilość reakcji chemicznych. Poznamy podstawowe składniki odżywcze zawarte w niektórych produktach oraz ich ciekawe właściwości chemiczne. Tym razem skupimy się na  tłuszczach!

Galeria

zdjecie: 72477
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry