UNIWERSYTET DZIECIĘCY - "ACH (GDZIE) TO POWIETRZE cz. 2" - zaawansowani

MOK Marki MOK

 3 lutego 2015    17:04

Marecki Ośrodek Kultury, piątek, 13.02.2015, godzina 18:15

UNIWERSYTET DZIECIĘCY Mareckiego Ośrodka Kultury dla dzieci w wieku 7-12 lat. Prowadzenie zajęć: FUNIVERSITY. "ACH  (GDZIE) TO  POWIETRZE  cz. 2" - temat dla zaawansowanych. Koszt: 25 zł. Obowiązują zapisy w sekretariacie MOK.

"Ach (gdzie) to powietrze" to już eksperymenty iście kosmiczne, ponieważ podczas tych zajęć będziemy wykorzystywać próżnię. Po zbadaniu składników powietrza sprawdzimy, czym jest próżnia wykorzystując do tego półkule Magdeburskie. Mamy kilka przesyłek, które musimy wysłać w kosmos, oraz urządzenie, które nam w tym pomoże! Sprawdzimy czy w kosmosie moneta waży tyle co wacik. Na domiar wszystkiego dzieci wykonają Nurka Kartezjusza, którym będą mogli pochwalić się w domu rodzicom.

Galeria

zdjecie: 72481
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry