20.VII - 1.VII.2015 - WCZASY W KRYNICY-ZDROJU

MOK Marki MOK

 5 lutego 2015    17:06

20.VII - 1.VII.2015 - WCZASY W KRYNICY-ZDROJU


Zapraszamy do Krynicy-Zdroju - perły uzdrowisk polskich w Beskidzie Sądeckim.
Zakwaterowanie w DOMU WCZASOWYM "TĘCZA" położonym w części uzdrowiskowej Krynicy-Zdrój w pobliżu kolejki na Górę Parkową oraz placu zabaw i basenu odkrytego, a 800 m od głównego deptaku i pijalni wód. 

Koszt:
1250 zł - pokoje z łazienką, dzieci do 10 lat - 700 zł, do 3 lat - 400 zł; 
1050 zł - pokoje z umywalką, toalety i kabiny prysznicowe na korytarzu. Dzieci: do 10 lat 620 zł, do 3 lat 300 zł. 

W cenie: zakwaterowanie (I i II piętro), wyżywienie (śniadania i kolacje - szwedzki stół, dwudaniowe obiady - zupy i sałatki bez ograniczeń); przejazd autokarem w dwie strony (autokar do dyspozycji grupy w czasie pobytu), zwiedzanie Krynicy z przewodnikiem, dwie wycieczki (inne wycieczki - fakultatywne), dwa wieczorki przy muzyce, opieka rezydenta, ubezpieczenie NNW.

Rezerwacja wpłatą 250 zł. Pokoje będą przydzielane wg kolejności zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona. Informacje i zapisy: w sekretariacie Mareckiego Ośrodka Kultury (organizator) od poniedziałku do piątku w godz, 14-19.


Galeria

zdjecie: 72543
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry