Zapraszamy na turniej "MARCOVIA CUP 2015"

START:    7 lutego 2015

Marcin Boczoń

 5 lutego 2015    18:46

W najbliższą sobotę 7 lutego odbędzie się turniej "MARCOVIA CUP 2015", w którym wezmą udział roczniki 2004 oraz młodsze.

Turniej rozegrany zostanie na hali sportowej przy ul. Dużej 3 w Markach. Rywalizacja rozpocznie się o 9:00. Marcovia zagra w grupie "A" razem z Mazurem Radzymin, Varsovią, Legionem i Błyskawicą. W drugiej grupie znalazły się następujące zespoły: Radość, UMKS Piaseczno, Olimpia Warszawa, Dolcan, UKS 141 Warszawa.

Zapowiada się zatem ciekawa i bardzo zacięta rywalizacja. Wszystkie zespoły prezentują bowiem na tyle wysoki poziom, że żaden z nich nie może być uznawany za głównego faworyta do zdobycia złota. Mamy jednak cichą nadzieję, że medale o tym kolorze zawisną na szyjach naszych zawodników.

Marcovia swoje mecze rozegra o 9:28, 9:56, 10:22 i 10:50

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków naszego klubu na trybuny.

Galeria

zdjecie: 72557

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry