Siłowanie na rękę. Pierwszy trening! Zapraszamy!

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 10 lutego 2015    20:53

W sobotę 21 lutego 2015 r. o godz. 16.00 w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Okólnej 14 w Markach odbędzie się pierwszy trening w ramach zaplanowanych na 6 czerwca br. zawodów "MARKI ARMWRESTLING CUP". Swoimi doświadczeniami i wiedzą podzielą się p. Konrad Jaworowski, p. Mariusz Podgórski oraz p. Jan Żółciński. W czasie spotkania będzie można uzyskać informacje na temat zasad obowiązujących na zawodach armwrestlingu oraz właściwych przygotowań do zawodów. Dzięki życzliwości p. Konrada przygotujemy również profesjonalny stół do siłowania się na rękę. Każdy będzie mógł spróbować swoich możliwości i umiejętności. Zapraszamy również do kibicowania. Informacje: www.marki.net.pl, FB MARKI ARMWRESTLING CUP

Organizator spotkania i zawodów:

Stowarzyszenie "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA"

ZAPRASZAMY

 

Galeria

zdjecie: 72695
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry