10 lutego 2015    17:41

Mareckie lodowisko odwiedzili młodzi hokeiści z klubu UHKS Mazowsze.

Biały Orlik przy ul. Stawowej mroźną pogodą przywitał w sobotę niecodziennych gości. Zawodnicy UHKS Mazowsze zamienili lodowisko na Torwarze na Marki i przyjechali przeprowadzić pokazowy trening hokeja na lodzie. Pod okiem instruktorów (w tym zawodników występujących na co dzień w drużynie hokejowej Legii Warszawa) przez około godzinę młodzi zawodnicy szlifowali swoją formę demonstrując mieszkańcom Marek umiejętności jazdy na łyżwach. Na zakończenie treningu odbył się także krótki mecz.

Następnie zastępca burmistrza Szczepan Ostasz zaprosił na lód mieszkańców Marek, którzy wzięli udział w konkurencjach przeprowadzonych przez prezesa UHKS Mazowsze Piotra Kawalę. Wszyscy uczestnicy konkurencji otrzymali upominki przygotowane przez Urząd Miasta Marki. Ostatnim punktem przygody z hokejem był konkurs strzałów, którego zwycięzcy otrzymali zaproszenia na rewię na lodzie ?Kings on Ice? organizowaną na Stadionie Narodowym. Dla mieszkańców odwiedzających w tym czasie lodowisko Wydział Promocji i Rozwoju przygotował kawiarenkę z gorącą czekoladą i herbatą oraz słodkościami.

Galeria zdjęć z imprezy na mareckim profilu na portalu Facebook.

Galeria

zdjecie: 72729
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry