KURS PIERWSZEJ POMOCY PEDIATRYCZNEJ

START:    6 marca 2015

Marlena Stosio

 20 lutego 2015    14:13

WYDARZENIE OBJĘTE HONOROWYM PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA MARKI


   Opieka nad dzieckiem to niezwykle odpowiedzialne zadanie. Jeżeli są Państwo rodzicami lub opiekunami dzieci powinni być Państwo przygotowani na wszystkie ewentualności - szczególnie na sytuację w której życie lub zdrowie malucha zostanie poważnie zagrożone.


 Nie trzeba być specjalistą żeby pomóc, wystarczy zdobyć podstawową wiedzę teoretyczno - praktyczną aby nie mieć poczucia bezradności w krytycznej sytuacji. Dlatego szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej są tak ważne.


  Zapraszam bardzo serdecznie na Kurs Pierwszej Pomocy Pediatrycznej. Wydarzenie jest objęte Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Marki - Pana Jacka Orycha. Program szkolenia oparty jest o najnowsze wytyczne Europejskiej Rady Resuscytacji. Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej. Po zakończeniu zajęć każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie o ukończonym szkoleniu (honorowane również we wszystkich placówkach opiekuńczo - wychowawczych).


Koszt udziału w kursie: 20zł/os.Data: 06 marca 2015


Godzina:16.00


Miejsce : ul.Moniuszki 1 (Kręciołek) , MarkiZapisy prowadzone są telefonicznie : 514- 524 - 864


Liczba miejsc ograniczona.


Zapraszam Serdecznie

Marlena Stosio - Radna Miasta Marki 

Galeria

zdjecie: 72980
fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry