Gimnazjum Nr 1 w Konkursie "Szkoła z Klasą"

Rafał Redeł ZS1

 1 października 2002    17:19

Jak dowiadujemy się z internetowego portalu gazeta.pl, mareckie Gimnazjum Nr 1 zdecydowało się na przystąpienie do organizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i Gazetę Wyborczą konkursu "Szkoła z klasą".
Do rozpoczynającej się w tym roku szkolnym akcji przystąpiło dotychczas ponad 3000 polskich szkół podstawowych i gimnazjów. Konkurs składa się z zadań, które szkoły będa realizowały w najbliższym roku szkolnym. Proponowane przez organizatorów zadania koncentrują się wokół istotnych dla współczesnych szkół zagadnień, np. sprawiedliwej oceny, nauki samodzielnego myślenia i pracy w zespole, przygotowania do przyszłych wyzwań (internet, języki obce), przeciwdziałania zagrożeniom (narkotyki, przemoc). Na koniec obecnego roku szkolnego - 31 maja 2003 roku - planowane jest "Święto polskiej szkoły" oraz wydanie "Przewodnika po szkołach z klasą".
[RR - 1 października 2002]

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry