Konsultacje ciągów komunikacyjnych - obwodnica

Paweł Pniewski UMMarki ObwodnicaMarek

 25 lutego 2015    15:34

Do środy, 4 marca, Urząd Miasta Marki czeka na uwagi mieszkańców dotyczące projektu powiązań dróg lokalnych z obwodnicą od węzła "Zielonka" do węzła "Kobyłka".

Promost Consulting Sp. z o.o. opracowuje dokumentację projektową dla budowy obwodnicy Marek od węzła "Marki" do węzła "Kobyłka". W czwartek, 5 marca, odbędzie się spotkanie projektantów z przedstawicielami Urzędu Miasta Marki, podczas którego omówione zostaną powiązania komunikacyjne dróg lokalnych oraz przebieg ciągów pieszo-rowerowych na odcinku między ul. Pustelnicką w Zielonce (przedłużenie ul. Lisa-Kuli) a węzłem "Kobyłka".

Zachęcamy mieszkańców do zapoznania się z koncepcją programową dla tego odcinka obwodnicy oraz zgłaszania swoich uwag, które następnie przekazane zostaną projektantom. Plan sytuacyjny z koncepcji programowej wykonanej na zlecenie GDDKiA dostępny jest w wersji elektronicznej poniżej oraz w wersji papierowej w Urzędzie Miasta Marki w pokoju A6 na parterze w godzinach pracy urzędu.

Informacji o rozwiązaniach zawartych w koncepcji programowej udziela Wydział Infrastruktury, tel. 22 781-10-03 wew. 610.

Uwagi można zgłaszać drogą mailową na adres: drogi@marki.pl lub na piśmie w kancelarii Urzędu Miasta Marki (pokój 6) do 4 marca do godz. 14:00.

WĘZEŁ "ZIELONKA" - PLAN SYTUACYJNY
WĘZEŁ "KOBYŁKA" - PLAN SYTUACYJNY

Galeria

zdjecie: 73078
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry