Sadownik Błędów 0:1 Marcovia Marki

Mikołaj Szczepanowski Marcovia

 21 czerwca 2007    08:12

Stawka meczu początkowo paraliżowała poczynania obu zespołów. Mało było płynnej gry, a na boisku rządził chaos. Po kwadransie nerwy odeszły w niepamięć i zaczęła się ostra rywalizacja. Śmielej zaatakowali piłkarze Marcovii, którzy przeprowadzili wzorową akcję. Piłka po strzale Mariusza Ciszewskiego trafiła jednak w słupek bramki strzeżonej przez Edwarda Mindę. W tej części gry podopieczni Jacka Ochmana jeszcze kilkakrotnie zagrozili bramce Sadownika. Strzeleckie popisy Marcina Harasimowicza i Kublika okazały się nieskuteczne.
Miejscowi nie byli dłużni, toteż mecz rozkręcił się na dobre. Ataki z obu stron co i rusz siały popłoch w szeregach obronnych, jednak defensywy spisywały się bez zarzutu. Mimo to gospodarze byli bliscy objęcia prowadzenia. Dośrodkowanie z prawej strony na gola próbował zamienić Mariusz Nowak. Najlepszy strzelec Sadownika, który w sezonie zasadniczym w radomskiej "okręgówce" zdobył osiemnaście bramek, tuż przed gwizdkiem oznajmiającym przerwę uderzył głową. Zmierzającą w "same widły" piłkę w ostatniej chwili sparował jednak Norbert Szałajski.
-Przed przerwą Marcovia stworzyła więcej sytuacji do zdobycia gola -powiedział obecny na tym meczu prezes ROZPN Władysław Kramczyk. Goście byli częściej przy piłce, jednak nie potwierdzili potwierdzić dominacji -dodał.
Po przerwie goście dopięli swego. W 64. minucie kontrę skutecznum strzałem z kilku metrów wykończył Kublik. Podopieczni Stanisława Bilskiego zabrali się do odrabiania strat, ale ich próby na niewiele się zdały. Miejscowi marnowali stuprocentowe okazje, a Rafałowi Maciakowi zmarnowane okazje będą się chyba śniły po nocach. Napastnik gospodarzy dwukrotnie przestrzelił w idealnych wydawałoby się sytuacjach

Sadownik Błędów
-Marcovia Marki
0-1 (0-0)

Bramka: Kublik 64
Żółta kartka: Niegowski (Marcovia)
Sędziował: Paweł Passon z Płocka
Widzów: 300

Marcovia: Szałąjski-Kozłowski,Niegowski,Styczyński(46 Trzaskoma),
Ciszewski,Szczepaniak,Kublik,Waś,Nowak(75 Worońko),
Pacuszka(80 Wojda),Harasimowicz(65 Jaros)

Trener: Jacek Ochman

Źródło: Mazowiecki Sport Express

Galeria

zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry