Podziekowania Państwa Jastrzębskich za czwartkową akcję

Marcin Brzeziński Marcovia

 28 marca 2009    18:41

PODZIĘKOWANIE
Niniejszym w imieniu Maćka i jego najbliższych chcieliśmy złożyć serdeczne podziękowanie dla Wszystkich Działaczy, Trenerów i Piłkarzy Marcovii którzy przyszli na Mecz Polonia - Arka i tym samym wsparli Maćka w najtrudniejszych momentach jego walki z chorobą.

Dzięki ludziom wielkiego serca w znacznym stopniu uda się pokryć już poniesione koszty wielomiesięcznego pobytu i utrzymania Maćka w Paryżu (noclegi w hotelu, wyżywienie, dojazdy do Instytutu i Szpitala, leki) oraz z nadzieją planować dalsze etapy leczenia i rekonwalescencji.
Zarządowi, działaczom, trenerom MTS Marcovia Marki
Młodym piłkarzom roczników '92, '95, '96 - MTS Marcovia, którzy tak dzielnie uczestniczyli w kweście.
Wszystkim Kibicom Marcovii, którzy tak licznie przyszli na mecz i tak hojnie wsparli leczenie Maćka
Przyjaciołom, Kolegom z boiska i Koleżankom Maćka, którzy od dawna wspierają go w chorobie.
Dla Maćka najważniejsza jest piłka nożna i to jego największe marzenie by wrócić na boisko - dzięki Wam spełnienie tego marzenia stało się bardziej realne.

Wygrał Sport, wygrała Solidarność, pewni jesteśmy, że dzięki Wam, którzy przyszliście na trybuny swą walkę wygra też Maciek!
KIBICUJCIE DALEJ MAĆKOWI W JEGO WALCE !!!
Z całego serca Dziękujemy
Maciek Jastrzębski z rodzicami

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry