27 lutego 2015    23:32

" i bach prosto w piach" to spektakl wystawiany na deskach Teatru Małego Widza, na który wybrały się przedszkolaki z Chatki Puchatka. Podczas spektaklu scena zamienia się w wielką piaskownicę. Prawdziwy  biały piasek się sypie, przesypuje, nasypuje, wysypuje, rozsiewa i przesiewa.  Aktorzy niczym mali chemicy badają właściwości piasku, z wypiekami na twarzy odkrywają, jak można się nim bawić i cieszyć. To spektakl niezwykle plastyczny, ciepły i radosny. Pełen niespodzianek, kolorów i atrakcyjnych obrazów. Zabawny, lekki, pozostawiający mnóstwo przestrzeni dla dziecięcej wyobraźni. A po spektaklu, jak zwykle w Teatrze Małego Widza nasze przedszkolaki mogły wtargnąć na scenę i wspólnie z aktorami i opiekunami odkrywać tajemniczy świat  teatralnej piaskownicy. Przedstawienie bardzo nam się podobało. Polecamy Wszystkim Małym i Dużym. Warto również dodać, że przedstawienia w Teatrze Małego Widza dedykowane są pociechom już od pierwszego roku życia.  Zapraszamy na fotorelacje Chatki Puchatka. Pozdrawiamy i Zapraszamy do Teatru Małego Widza :)

Anna Golińska

Dyrektor Niepublicznego Przedszkola Nr4

CHATKA PUCHATKA

Więcej zdjęć znajdą Państwo na naszych stronach :

https://www.facebook.com/ChatkaPuchatkaMarki

http://chatka-puchatka.com.pl/

[gallery]

Galeria

zdjecie: 73199
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry