Jarmark Wielkanocny w SP 4

Tadeusz Markiewicz SP4

 3 marca 2015    10:50

Dzięki współpracy z Dyrekcją Szkoły organizujemy jako Rada Rodziców już trzecią edycję jarmarku. Dzieci przygotowują ozdoby wielkanocne, które będą oceniane i nagradzane przez szkolne jury. Wszystkie prace konkursowe będzie można zakupić podczas jarmarku. Mamy także dość pokaźną listę uczniów, którzy uświetnią nasz jarmark występami artystycznymi. Tradycją staje się również zaproszenie do występu w trakcie jarmarku zespołu Acro Dance oraz grupy Karate, które swoje treningi odbywają w naszej szkole. W tym roku zaplanowaliśmy także pokaz mody wiosennej, a dla najmłodszych kącik plastyczny, w którym każdy chętny będzie mógł ozdobić własną pisankę! Zaproszeni przez nas twórcy rękodzieła wystawią swoje prace, które będzie można zakupić na prezenty wielkanocne lub ozdoby stołu. Kącik zabaw na dmuchańcach oraz popcorn i wata cukrowa to z pewnością gratka dla najmłodszych. Z okazji pierwszego dnia wiosny zajrzy do nas także Królik Bugs z wesołymi zabawami. Chwilę wytchnienia znajdziecie w kawiarence, w której czekać na Was będą pyszne słodkości przygotowane przez Rodziców dzieci uczących się w naszej szkole. Dzięki hojności osób odwiedzających nasze stoiska na kolejnych jarmarkach możemy pozwolić sobie na zakup sprzętów, które sprawiają, że szkoła staje się jeszcze bardziej przyjaznym miejscem dla naszych dzieci. W ubiegłych latach były to rolety do sal lekcyjnych i stojaki rowerowe. W tym roku szkolnym naszym celem jest modernizacja "starego" placu zabaw i budowa fit-parku. Zapraszamy. Nie może Was u nas zabraknąć!

Katarzyna Biskowska

Galeria

zdjecie: 73312
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry