Z okazji DNIA KOBIET koncert zespołu "TRIO LABORATORYUM" pt. "WEHIKUŁ CZASU"

START:    8 marca 2015

MOK Marki MOK

 3 marca 2015    15:46

Marecki Ośrodek Kultury, niedziela, 08.03.2015, godzina 17:00

W Kawiarence Artystycznej Mareckiego Ośrodka Kultury:  Z okazji DNIA KOBIET koncert zespołu "TRIO LABORATORYUM" pt. "WEHIKUŁ CZASU". Wystąpią: WOJCIECH MOCZULSKI - gitara, śpiew oraz kierownictwo artystyczne zespołu, JERZY KAMIŃSKI - bas, śpiew oraz WOJCIECH SEŃ - perkusja. Wstęp wolny

Zespół muzyczny LABORATORYUM Wojciecha Moczulskiego rozpoczął swą działalność w 2012 roku, początkowo jako kwartet z udziałem grającego na instrumentach klawiszowych PAWŁA STAWIŃSKIEGO - wybitnego muzyka, laureata wielu konkursów w kraju i za granicą. W obecnym składzie trio gra muzykę z obszarów blues'a, soft jazzu i klasycznego rocka. Muzycy bazują na wolnej improwizacji i aranżacji.

Galeria

zdjecie: 73349
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry